Кіровоградський академічний обласний театр ляльок

Новини
                    Віват, Театр!
 Учора, з приголомшливим успіхом відбулася прем’єра концертної програми "Магічне задзеркалля", присвяченої Міжнародному дню театру. Це не класичний концерт, до яких звикли глядачі Кіровоградщини, а своєрідна збірка нових  та найкращих шоу-номерів, які в різні роки наші митці створювали та представляли у театральних капустяниках та інших святкових заходах "для своїх".
    Ідея постановки такого концерту виникла не раптово. Кілька разів директор театру, Григорій Педько, намагався схилити запрошених і своїх режисерів до втілення цього задуму, та все якось не складалося. Поступово, театральна скарбничка накопичила достатньо цікавих і оригінальних міні-вистав.
     І ось, під керівництвом головної  режисерки Вікторії Ставріаніді-Стогодюк, ми нарешті зібрали повноцінну программу. Робота над постановкою тривала понад два місяця.
До авторської команди увійшли майже усі актори. Численний реквізит майстри виготовляли під пильним оком головної художниці театру Оксани Шарій.
    Програму складають номери оригінального жанру, естрадно-пародійні та ліричні і комедійні імпровізації з ляльками.
    І ось - прем’єра! Гучні аплодисменти супроводжували кожен виступ. Шалена енергетика заполонила залу, що додало неабиякого куражу виконавцям. І ми, і глядачі отримали неймовірні емоції і фантастичний заряд позитиву, якого так не вистачало останній рік. Це був справжній успіх!
  Щиро вітаємо свій колектив та колег-театралів з професійним святом! Зичимо вільної повноцінної творчости, натхнення і наснаги на нові успішні проєкти та бажані досягнення! І дякуємо усім, хто доклав зусиль і старань для народження ще одного яскравого мешканця театрального задзеркалля!
March 28, 2021, 1:40 pm

Повернутись до новин
© 2009-2011. Ідолов Станіслав. Всі права захищені.
Rambler's Top100