Кіровоградський академічний обласний театр ляльок

Новини
                    Лише краса може врятувати світ
В останні десятиліття свідомі мешканці та активісти усе частіше намагаються звертати увагу людства на забруднення природи, шкідливі викиди підприємств та інші чинники, які створюють величезні екологічні проблеми на нашій планеті. Та, на жаль, поняття важливості збереження природного середовища дуже часто програє перед фінансовими зисками корпорацій, можновладців і олігархів.
  З нагоди Дня Землі (22 квітня), впродовж тижня, в країні та світі проводяться різноманітні акції та заходи, покликані сприяти зменшенню шкоди від людської життєдіяльності: прибираються парки та сквери від сміття, розчищаються водойми, висаджуються дерева та квіти.    
   Але, як відомо, чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять.
Тому, у першу чергу, шанобливе ставлення до природи треба виховувати, як кажуть, з пелюшок.
  Наш театр вносить свою частку до цього процесу, проводячи бесіди, ігрові програми та покази тематичних вистав. Ось і цього року до Дня Землі ми зіграли сучасну повчальну історію «Пригоди у чарівному лісі», та провели пізнавальну гру-вікторину.
  А тим часом, театральні клумби, завдяки постійній турботі господарчого відділу, відзначили свято Землі дружним весняним квітуванням, щоб і лялькарі, і відвідувачі театру мали змогу помилуватися чарівною красою яскравих барвистих квітів.

 
April 28, 2021, 1:45 pm

Повернутись до новин
© 2009-2011. Ідолов Станіслав. Всі права захищені.
Rambler's Top100