Кіровоградський академічний обласний театр ляльок

Новини
                    ІІ-й етап відбору до "ГРИ"
Учора відомі театрознавці, театральні критики і діячі театрального мистецтва з різних куточків країни - Юлія Бентя (м.Київ), Роман Лаврентій (м.Львів), Олена Либо (м.Харків), Віктор Рубан (м.Київ), Юлія Сущенко (м. Одеса), Юлій Швець (Київ), яких організатори (НСТДУ)IV Всеукраїнського Фестивалю-Премії "ГРА" обрали експертами, на чолі з Головою Експертної ради Ольгою Стельмашевською (м.Київ), завітали до нашого театру. В рамках ІІ етапу відбору, вони наживо переглянули готичну казку "Карлик Ніс" за твором В. Гауфа, яка разом з 30-ма іншими постановками потрапила до лонг-ліста фестивалю з-поміж 89-ти претендентів.  
  Розуміючи важливість події, актори грали "на нерві". Глядачі, що не злякалися рясної зливи, з захватом спостерігали за сценічним дійством і після вистави поділилися своїми захопливими враженнями.
  Але нам, звичайно ж, цікаво дізнатися про думки та враження експертів, які після перегляду усіх вистав винесуть свій остаточний вердикт і сформують шорт-ліст з 12 учасників. Тримаємо кулачки!
June 11, 2021, 9:55 pm

Повернутись до новин
© 2009-2011. Ідолов Станіслав. Всі права захищені.
Rambler's Top100