![](images/corner_left.png) |
                    Виставка чудових майстринь |
![](images/corner_right.png) |
![](images/stripe.png) |
Сьогодні, 24 червня, у виставковій залі обласного Центру народної творчости, відкрилася виставка робіт кропивницьких майстринь - Юлії Олейніченко та нашої головної художниці Оксани Шарій. Фантастичні маски, художні образи, картини, іграшки та побутові речі, виготовлені з простої джутової нитки, завдяки талановитим майстриням, перетворилися у справжні мистецькі шедеври і викликали неймовірно захопливі враження у відвідувачів. Вітання з чудовою подією художниці приймали від директорки ОЦНТ Тетяни Назаренко, директора нашого театру Григорія Педька, викладачки факультету образотворчого мистецтва педуніверситету ім.В.Винниченка Лариси Гарбузенко, від Антоніни Корінь, колег та друзів. Стоячи скромно в куточку, пишався досягненнями своєї талановитої доньки батько Оксани Шарій.
Виставка триватиме цілий місяць. Хто бажає побачити цю неймовірну красу, завітайте до Центру народної творчости, що знаходиться на вул. Гоголя 66/50, у середмісті Кропивницького.
|
![](images/stripe2.png) |
![](images/corner_left2.png) |
June 24, 2021, 1:31 pm |
![](images/corner_right2.png) |