Кіровоградський академічний обласний театр ляльок

Новини
                    Гучно відсвяткували 30-у річницю Незалежності України
"Ваша гра піднімає дух і запалює в серці патріотичний вогонь", - сказав один з відвідувачів театру після перегляду прем'єрної вистави «Правдива козацька казка» Б. Мельничука, яка відбулася у святкові вихідні. Глядачі гучно аплодували творцям і виконавцям та щиро дякували за чудову і таку потрібну постановку. А дехто зізнався, що навіть заплакав від гарячих почуттів. Приємно.
 У розважальній програмі «Щасливі діти України» малеча з азартом змагалася у швидкості «приготування» національних страв, а також весело танцювала під запальні мелодії з казковими гостями – ростовими ляльками.
  А сьогодні, 24 серпня, наші митці взяли участь в урочистостях та святкових заходах, присвячених 30-й річниці Незалежности України, що відбувалися на сцені театру корифеїв, на театральній площі та прилеглих вуличках. У фоє драмтеатру була змонтована виставка робіт з джуту головної художниці нашого театру Оксани Шарій.
  Об 11.00 годині наш колектив долучився до встановлення національного рекорду - одночасного виконання Гімну України разом з представниками 49-ти громад Кіровоградщини онлайн.
  Після привітань та оголошення рекорду ми відправилися на свою локацію, де наші художники - Оксана Шарій, Ганна Додатко, Станіслав Стогодюк та Олеся Гнененко - кілька годин поспіль прикрашали обличчя та руки маленьких і дорослих гостей українською символікою.
  У зеленій зоні, поряд з площею, наші актори у яскравих ростових ляльках допомагали ведучій-аніматорці Елеонорі Мудрій проводити розважальну програму. Дітвора активно підтанцьовувала улюбленим мультяшним персонажам, а батьки радісно спостерігали за веселощами малечі, невпинно фотографуючи кумедні руханки.
Щасливі і усміхнені, з гарним настроєм і вдячністю розходилися учасники з нашої локації. Ми старалися. Зі святом вас, друзі! 
August 24, 2021, 9:42 pm

Повернутись до новин
© 2009-2011. Ідолов Станіслав. Всі права захищені.
Rambler's Top100