Кіровоградський академічний обласний театр ляльок

Новини
                    ІІІ Відкритий театральний фестиваль "Scene-Fest" стартував
Програму ІІІ Відкритого театрального фестивалю «Scene-Fest», який ми присвятили 30-й річниці Незалежності України, сьогодні розпочав колектив Черкаського академічного театру ляльок казковим трилером «Гаррі Поттер – це ти!».  
    Глядачі з захватом спостерігали за неймовірними перевтіленнями яскравих персонажів і гучно реагували на комічні ситуації.
    Музично-хореографічну виставу-жарт «Українські витинанки» успішно відіграли лялькарі з Кривого Рогу, неодноразово зриваючи своїми запальними танцями бурхливі овації.
    До початку урочистої презентації програми фестивалю, гості і учасники свята з цікавістю розглядали вироби майстрів декоративно-ужиткового мистецтва, фотовиставку про історію фестивалю «Від “Вересневих самоцвітів” до “Scene-Fest”», робили світлини у барвистій фотозоні і слухали чудовий спів фольклорного ансамблю «Ексампея». А о 17.30 годині розпочалася яскрава театралізована програма з виступом музичних і хореографічних колективів міста, серед яких був і уславлений академічний театр музики, пісні і танцю «Зоряни».
  Одразу після презентації, свою виставу «Твій – не твій Янгол» за п’єсою Лани Ра, зіграв Перший недержавний драматичний театр Донеччини “Terra incognita”, з міста Маріуполь.
  Фестиваль триватиме чотири дні, з 17 до 20 вересня. Хто бажає долучитись до перегляду мистецької програми, завітайте до нашого театру.
 
September 17, 2021, 10:23 pm

Повернутись до новин
© 2009-2011. Ідолов Станіслав. Всі права захищені.
Rambler's Top100