Кіровоградський академічний обласний театр ляльок

Новини
                    Успішно відфестивалили і попрощалися до наступного року
Учора увечері, 20 вересня, на сцені нашого театру відбулася заключна вистава програми ІІІ Відкритого театрального фестивалю «Scene-Fest», присвяченого 30-й річниці Незалежності України. Свої творчі доробки успішно представили одинадцять колективів театрів драми і ляльок.
   Урочистості з нагоди відкриття форуму відбувалися на нашому театральному подвір’ї. Перед присутніми гостями та учасниками фестивалю виступив колектив фольклорного ансамблю «Ексампея», академічного театру пісні і танцю "Зоряни", дитячі студії обласного ДЮЦу - естрадної дитячої пісні «Вікторія», художнього слова «Юність», а також хореографічний ансамбль «Вікторія» НВК № 16.
  Театралізована програма «У козацькому таборі», яку ми підготували, завершилася частуванням смачним козацьким кулешем.
   Примітно, що серед чудових вистав театрів-учасників фестивалю, і цього року було п’ять прем’єр. Виступ кожного колективу супроводжувався гучними оваціями і захопливими відгуками глядачів.
   Особливо чарівна атмосфера панувала на сцені від яскравих фантастичних костюмів та грайливої чарівної історії «Гаррі Поттер – це ти», яку майстерно зіграли черкаські артисти.
   Веселий настрій глядачам створили і криворізькі митці своєю жартівливою і запальною музично-хореографічною виставою «Українські витинанки».  
    Сучасна філософська суїцидальна комедія за п’єсою Лани Ра «Твій – не твій Янгол» від Маріупольського театру “Terra incognita” змусила присутніх замислитись над нашим ставленням до життєвих подій і неймовірних жартів долі.        
     З особливим шармом зіграли херсонські лялькарі прем’єру чарівної ліричної «Історії про мишеня Муфа і балеринку Пітті», завдяки якій глядачі зрозуміли важливість співчуття та взаємодопомоги.
    Як завжди, дуже органічно представили інтерактивну виставу «Казки чарівної скриньки» актори Миколаївського приватного театру ляльок «ІстАрт». Легка і весела атмосфера від активності юних глядачів свідчила про майстерність і беззаперечний успіх талановитих митців.   
    Шалені овації і крики «Браво!» зірвали і наші кропивницькі артисти прем’єрною виставою «Правдива козацька казка». Щира пісня і потужна енергетика виконавців не залишили байдужими жодного глядача.
   Запорізькі митці нагадали юним театралам правила безпечних ігор та навчили розрізняти протипожежні інструменти, за що діти дружними оплесками винагородили артистів.
   З цікавістю та пожвавленням зустріли школярі і виступ житомирських лялькарів з музичною повчальною казкою за твором І.Франка «Фарбований Лис».
 Оригінальну версію відомої казки Шарля Перро «Червоний Капелюшок» представив молодий колектив театру драми і ляльок «Саламандра» з Київщини.
   Та найбільше захопливих відгуків серед колективів театрів ляльок зібрав неймовірний виступ хмельницьких митців з музичною казкою «Те-ре-мок».
Шалений темп, висока виконавська майстерність, динамічна зміна трансформерів-декорацій під живий спів просто підкорили усіх глядачів. Зі словами вдячності та вітань за лаштунками зібралися усі учасники фестивалю. Скромні, але щасливі хмельничани, у свою чергу, презентували колегам оригінальні сувеніри – імбирне печиво у вигляді теремка.
   Справжній фурор спричинив виступ останнього учасника фестивалю, Запорізького дитячого театру «Свія», під керівництвом Світлани Ємець. Складні дорослі стосунки ліричної драми «Готель двох світів» за п’єсою Е.-Е. Шмітта, талановиті підлітки просто прожили на сцені. Затаївши дихання і забувши про вік виконавців, глядачі спостерігали за яскравим і, водночас, дуже чуттєвим сценічним дійством. Це було неймовірно потужно, талановито і майстерно!    
    Крім виступів театральних колективів, впродовж чотирьох фестивальних днів, на святковій локації «Мистецький мікрофон» зі своєю творчістю знайомили глядачів чарівні виконавиці ансамблю
бандуристів «Орія» та юні артисти духового оркестру «Зміна».
   Усі учасники фестивалю привезуть додому дипломи та сувеніри на згадку про чудовий мистецький форум, про теплі зустрічі, гучні обговорення, щирі відгуки колег та плідні години творчого спілкування. А юні і дорослі театрали чекатимуть на нові вистави талановитих митців на наступному фестивалі «Scene-Fest».

 Повний фотозвіт можна переглянути на сторінці театру у "Фейсбук" за посиланням:


https://www.facebook.com/1358933510881028

 


 
September 21, 2021, 7:57 pm

Повернутись до новин
© 2009-2011. Ідолов Станіслав. Всі права захищені.
Rambler's Top100