Кіровоградський академічний обласний театр ляльок

Новини
                    Починаємо підготовку до зимових свят.
У неділю, 28 листопада, наші актори приступили до читки нової п'єси. Авторки, Вікторія Ставріаніді-Стогодюк та Евеліна Новопашена, присвятили сюжет саме підготовці до новорічних свят. Прем'єра інтерактивного музичного шоу з ростовими ляльками "Солодка казка" запланована на Різдво, 25 грудня.
 Над музичним оформленням мудрує Юлія Карпенко.    
   Головна художниця театру, Оксана Шарій, ще пів місяця тому розробила ескізи та креслення до нової роботи, тому працівники постановочного відділу вже поступово видають реквізит та костюми майбутніх зіркових персонажів.
 Як і в минулі роки, святкова програма складатиметься з двох частин - зимової казки і розваг біля ялинки з Дідом Морозом.
 Режисерка-постановниця Вікторія Ставріаніді-Стогодюк задіяла у шоу усіх акторів.

  Вартість квитка на одну особу становитиме 100 гривень.

До Свята Миколая актори теж готують яскраву інтермедію. Зараз тривають вводні репетиції.  А сама програма відбудеться 18 та 19 грудня.

 Крім того, наша педагогиня-організаторка, Елеонора Філатьєва, запланувала на 11-12 грудня проведення майстер-класу з виготовлення ялинкових прикрас. Запис бажаючих взяти участь триватиме до 9 грудня.

Сподіваємося, що ситуація з захворюваністю піде на спад і дозволить нашим любим глядачам гарно зустріти новорічні і різдвяні свята у колі з яскравими казковими героями "Солодкої казки".
November 30, 2021, 12:27 pm

Повернутись до новин
© 2009-2011. Ідолов Станіслав. Всі права захищені.
Rambler's Top100