Кіровоградський академічний обласний театр ляльок

Новини
                    Про результати конкурсу
 Учора, 14 грудня, у нашому театрі відбувся черговий конкурс на творчі посади. Комісія перевірила усі наявні документи, ознайомилася з мотиваційними листами претендентів, послухала представлення головної режисерки театру Вікторії Ставріаніді-Стогодюк та поспілкувалася з учасниками конкурсу. Потім відбувся показ інтермедії "Дива Святого Миколая" та вистави "Івасик-Телесик" О.Олеся за участю акторів, які претендували на підвищення та підтвердження категорій.
   Тож, за результатами конкурсу, актор Максим Борисов віднині творитиме в якості актора вищої категорії, Тетяна Бричка - актриси І категорії. Евеліна Новопашена підтвердила існуючу, а ветерани сцени, Тамара Осауленко і Тетяна Ігнатьєва, матимуть можливість трішки розвантажитись, поділяючи одну ставку на двох.
 Продовжить свою творчу діяльність на посаді керівника літературно-драматургічної частини театру і Наталія Педько.
Театр очікував появу претендентів і на технічні посади, звукооператора та художника з освітлення, але бажаючих, на жаль, не виявилося.
  Тож ми щиро вітаємо наших колег з успішним проходженням  іспиту і зичимо задоволення від творчости та нових яскравих мистецьких звершень!
December 15, 2021, 11:37 am

Повернутись до новин
© 2009-2011. Ідолов Станіслав. Всі права захищені.
Rambler's Top100