Кіровоградський академічний обласний театр ляльок

Новини
                    Прем'єра шоу "Солодка казка"
Учора, 25 грудня, ми представили прем'єру новорічного інтерактивного шоу з ростовими ляльками "Солодка казка" за п'єсою В.Ставріаніді-Стогодюк та Е.Новопашеної.
 За сюжетом, фабрика Діда Мороза готує смачні подарунки до новорічнийх свят. Але, коли гноми-помічники відлучилися на перерву, шкідливі спеції - герцог Чорний Перець та мадам де Сіль - зіпсували усю партію солодощів та ще й поцупили чарівний посох Діда Мороза. Смішарики вирушають у погоню, а діти залюбки допомагають героям здолати перешкоди та врятувати новорічне свято і зіпсовані солодощі від капосних спецій.
   Після щасливого закінчення казкових подій дітвора продовжила веселитися біля ялинки з Дідом Морозом та запальною Карамелькою, змагаючись у забавних іграх, танцях і руханках розважальної програми «Новорічні смаколики».
 На останок малеча отримала очікуваний солодкий гостинець від Дідуся, а батьки зробили святкові світлини на добру згадку.
  Новорічні програми триватимуть до 9 січня. До речі, розрахуватися за квитки на вистави можна банківською карткою, скориставшись терміналом, або карткою «Є-підтримка», попередньо активувавши її у телефоні.

 
December 26, 2021, 12:59 pm

Повернутись до новин
© 2009-2011. Ідолов Станіслав. Всі права захищені.
Rambler's Top100