Кіровоградський академічний обласний театр ляльок

Новини
                    Творчий Ювілей актриси
Сьогодні наші лялькарі вітали актрису Евеліну Новопашену з вагомим творчим ювілеєм - сорокаріччям артистичної діяльності у нашому театрі.  9 лютого 1982 року Евеліна вперше потрапила на театральну сцену в якості артистки-ляльковода. За чотири десятиліття відбулося чимало різних подій і залишилася купа хвилюючих спогадів. Адже за цей тривалий період актриса встигла зіграти понад 70 різнопланових ролей, попрацювати з іменитими режисерами та побувати з колективом на численних фестивалях .

 Крім артистичної діяльності, актриса має і режисерський досвід. У творчому тандемі з Вікторією Ставріаніді-Стогодюк вона здійснила кілька театральних постановок, серед яких: "Бука" М.Супоніна, "Вовк і семеро козенят" О.Ємельянової, "Дюймовочка" В.Бугайова та інші, а також виступала в ролі співавторки п'єс "Як Микита з ярмарку йшов", "Крадіжка в новорічну ніч", "Солодка казка".

  Невеличка імпровізація з казковими персонажами та смачненький тортик від колег по цеху, квіти, приємні слова і подарунки від дирекції та голови профспілки і, звичайно ж, світлина театральної родини на згадку... Так ми привітали свою колежанку з чудовим творчим Ювілеєм. Щиро зичимо Евеліні міцного здоров'я, душевної гармонії, невичерпної наснаги і натхнення, нових цікавих ролей і проєктів! Нехай здійснюються мрії і задуми!
February 11, 2022, 3:09 pm

Повернутись до новин
© 2009-2011. Ідолов Станіслав. Всі права захищені.
Rambler's Top100