Кіровоградський академічний обласний театр ляльок

Новини
                    111-й день війни...
  24 лютого сусідня "братня" держава, що позиціонує себе як "гарант миру" віроломно напала на нашу країну, створивши справжнє пекло на більшій половині прикордонних областей. Щодня гинуть сотні людей, руйнуються прекрасні міста і селища, знищується уся інфраструктура. Солдати "великої і могутньої" поводять себе як середньовічні варвари, грабуючи будинки, магазини та знущаються з людей, гвалтують жінок і навіть дітей. Такої дикої жорстокості не очікував ніхто, зважаючи на те, що світ живе у 21-му столітті. Наш народ мужньо повстав і бореться зі здичавілими окупантами.

  З перших днів війни велика кількість людей стала вимушеними переселенцями. Хтось поїхав рятуватися одразу до Європи, хтось на більш спокійну територію України.

 Наш колектив долучився до волонтерської роботи. У театрі були облаштовані кілька приміщень для тимчасового перебування біженців. За перші кілька тижнів у нас зупинялися на ночівлю близько двадцяти осіб з дітьми.  Також за півтора місяці ми сплели та здали на волонтерський пункт двадцять три маскувальні сітки, а наші дівчата-швачки нашили понад тисячу одиниць спідньої білизни для військових і продовжують кроїти й строчити і донині.

  Починаючи з березня, ми почали відвідувати з благодійними виставами переселенців, які проживали у тимчасово облаштованих приміщеннях садків, шкіл, лікарень і т.п. А вже з половини травня ми поновили діяльність стаціонару. Ціну квитка зменшили майже удвічі, щоб якомога більше діток могли відвідати наші заходи. Тож на сьогоднішній день, крім постійних глядачів, ми вже маємо і численних прихильників з різних куточків України. Життя триває. Тож ми працюємо, щоб розважати малечу, лікувати душевні рани і створювати настрій дітям і дорослим. 


June 14, 2022, 4:24 pm

Повернутись до новин
© 2009-2011. Ідолов Станіслав. Всі права захищені.
Rambler's Top100