Кіровоградський академічний обласний театр ляльок

Наші досягнення
                    2017 рік
   Почесна Грамота Кіровоградської обласної державної адміністрації директору театру Педьку Григорію Миколайовичу за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток театрального мистецтва в області, високий професіоналізм та з нагоди Міжнародного дня театру. Грамота Верховної Ради України директору театру Педьку Григорію Миколайовичу "За заслуги перед Українським народом".

   


           

Грамота Кіровоградської обласної ради Педько Наталії Петрівні, керівнику літературно-драматургійної частини театру, за багаторічну сумлінну працю та вагомий особистий внесок у розвиток і популяризацію театрального мистецтва.

Диплом Лауреата IV Фестивалю театрів ляльок України "Мереживо казкове" (м.Черкаси) за виставу "Ніч напередодні Різдва" за М.Гоголем.


Диплом "Кращий чоловічий ансамбль" IV Фестивалю театрів ляльок України "Мереживо казкове" (м.Черкаси) акторам Г.Стогодюку, М.Борисову та І.Кучеруку (у виставі "Ніч напередодні Різдва" за М.Гоголем).


  Диплом XLVII Всеукраїнського свята театрального
мистецтва "Вересневі самоцвіти" колективу театру за виставу "Наймичка" Т.Шевченка

Диплом колективу театру Відкритого фестивалю театрів ляльок і студій театрального мистецтва "Кришталева лялька" (м.Миколаїв 1-4 жовтня 2017 року) за виставу "Таємниця рудого Жевжика" В.Нестайка.  Подяка від адміністрації Черкаського академічного театру ляльок артистам театру Інні Кущ та Максиму Борисову, а також звукооператору Івану Теплякову за високу професійну майстерність під час гастролей з виставою "Вовченя з казкової торби" В.Гольцова (лютий 2017 року).
September 21, 2017, 10:55 am

Повернутись до новин
© 2009-2011. Ідолов Станіслав. Всі права захищені.
Rambler's Top100