Кіровоградський академічний обласний театр ляльок

Наші досягнення
                    2019 рік
  Подяка від керівництва Черкаського академічного театру ляльок творчій групі (актори Інна Марченко, Тамара Осауленко, Максим Борисов та звукооператор Олександр Фоменко) вистави "Готель "У Мурзика" за високу професійну майстерність під час гастролей у м.Черкаси (11-17 лютого 2019 р.)   Диплом XIII Всеукраїнської виставки-конкурсу «Арт-країна» 2019, в рамках Міжнародної виставки HANDMADE-Expo, Оксані Шарій за роботу «Маска» (6-9 березня 2019 року, м.Київ)

  Подяка від Голови правління Київського міського товариства "Знання", В.Неволова, колективу театру за вагомий внесок у патріотичне та естетичне виховання дітей і молоді, та з нагоди Міжнародного дня діячів театрів ляльок.

 Диплом Другого гостинного театрального фестивалю "ТеАрт 2019" за жагу до мистецького пошуку і досконалості (вистава "Сонечко і сніговички" О.Веселова)

Диплом Лауреата V Фестивалю театрів ляльок України "Мереживо казкове"(9-12 вересня 2019 року, м.Черкаси) колективу театру (вистава "Вовк і семеро козенят" О.Ємельянова)  Диплом "Краща роль другого плану" V Фестивалю театрів ляльок України "Мереживо казкове"  актору Івану Кучеруку (роль Вовка у виставі "Вовк і семеро козенят").

 Диплом Першого Відкритого театрального фестивалю

"Scene-Fest" (16-18 вересня 2019 р., м.Кропивницький) колективу театру за виставу "Станція або Розклад бажань на завтра" О.Вітра. 

   Почесна грамота Кіровоградської облдержадміністрації і обласної ради колективу театру "За сумлінну творчу працю, вагомий особистий внесок у розвиток театрального мистецтва в області та високий професіоналізм".

Диплом Відкритого фестивалю вистав для дітей "Кришталеві вітрила" (5-10 жовтня 2019р. м.Херсон) за перемогу в номінації "Краща жіноча роль другого плану" актрисі театру Інні Марченко за роль тітоньки Тумби (вистава "Пригоди маленького автомобільчика") Диплом колективу театру за участь у Відкритому фестивалі вистав для дітей "Кришталеві вітрила" (5-10 жовтня м.Херсон) Подяка творчій групі виконавців вистави "Пригоди маленького автомобільчика" (актори Інна Марченко, Іван Кучерук та завмуз Юлія Карпенко) за високу професійну майстерність під час гастролей. (21-27 жовтня2019 року).  Подяка колективу театру від командування та особового складу військової частини А0680 за багаторічну співпрацю, підтримку та допомогу у реабілітації військовослужбовців АТО.  Подяка колективу театру від МВО "Союз Чорнобиль Україна"

за плідну співпрацю та сприяння у культурному обслуговуванні ліквідаторів та їхніх родин. Диплом Міжнародної спілки діячів театрів ляльок "УНІМА" з нагоди 80-річчя театру.

 Подяка Всеукраїнської громадської організації "Народна академія творчості осіб з інвалідністю" колективу та адміністрації театру за плідну співпрацю і допомогу в організації заходів для дітей з інвалідністю. Подяка колективу театру від керівництва АРТ-студії "Зазеркальє-продакшн" за участь у проєкті "Байки".   Подяка Департаменту культури Кіровоградської ОДА головному адміністратору театру Усатенко Світлані Вадимівні за плідну працю, сумлінне виконання посадових обов'язків та з нагоди 80-річчя театру.

 Грамота Кіровоградської ОДА актрисі театру Новопашеній Евеліні Миколаївні за сумлінну творчу працю, вагомий особистий внесок у розвиток театрального мистецтва в області та високий професіоналізм.

Подяка колективу театру від керівництва обласної універсальної наукової бібліотеки ім.Д.Чижевського за допомогу в реалізації проекту "Натхненні книгою" та вагомий внесок в популяризацію творчості українських письменників.

Подяка колективу театру та директору Педьку Г.М. від ГО "Мобільна волонтерська група" за особистий вагомий внесок в проведення заходів, направлених на гармонізацію та покращення психоемоційного стану учасників бойових дій та членів їх сімей.
February 21, 2019, 11:41 am

Повернутись до новин
© 2009-2011. Ідолов Станіслав. Всі права захищені.
Rambler's Top100