Кіровоградський академічний обласний театр ляльок

Наші досягнення
                    2021 рік
Диплом номінанта Всеукраїнського огляду-конкурсу "Прем'єри сезону 2019-2021" UNIMA-Україна (м.Київ) актору театру Максиму Борисову за роль Якоба у виставі "Карлик Ніс" за В.Гауфом.

Диплом ІІІ Відкритого театрального фестивалю Scene-Fest" (м.Кропивницький) за виставу "Правдива козацька казка" Б.Мельничука

    Диплом ЛауреатаVI фестивалю театрів ляльок України "Мереживо казкове" (м.Черкаси) за виставу "Як Микита з ярмарку йшов" В.Ставріаніді-Стогодюк, Е.Новопашена.
Диплом ХІІ Міжнародного фестивалю театрів ляльок "Подільська лялька" (м.Вінниця) з виставою "Карлик Ніс" за В.Гауфом.

                 

 Приз "За кращі ляльки" ХІІ Міжнародного фестивалю театрів ляльок "Подільська лялька" (м.Вінниця) у виставі "Карлик Ніс" (художниця-Карина Чепурна).

Подяка колективу театру від адміністрації Музею Мистецтв за участь в акції "Ніч музеїв"    Подяка адміністрації та  

   колективу театру від керівництва обласної бібліотеки для

   юнацтва імені С.Маланюка за допомогу в організації ХІІІ фестивалю молодіжної книги на вулиці Дворцовій "Шабаш книголюбів: таємниці та могутність книг". 
Грамота облдержадміністрації актрисі Інні Марченко за плідну працю, особистий вагомий внесок у збереження і популяризацію української культури та з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.  Грамота обласної ради актору Максиму Борисову за значний особовий внесок у розвиток національної культури і мистецтва, вагомі творчі здобутки, професійну майстерністьта з  нагоди Всеукраїнського дня працівників культури і майстрів народного мистецтва.

Подяка Кіровоградської облдержадміністрації Шарій Оксані, гололвній художниці театру, за плідну працю, особистий вагомий внесок у збереження і популяризацію української культури та з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури і майстрів народного мистецтва.
October 28, 2021, 4:08 pm

Повернутись до новин
© 2009-2011. Ідолов Станіслав. Всі права захищені.
Rambler's Top100