Кіровоградський академічний обласний театр ляльок

Наш театр
    
                    Філатьєва Елеонора Олександрівна
   Педагогиня-організаторка

Народилася 14 червня 1999 року у Кіровограді.

Освіта: Кіровоградський музичний коледж,
Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені В.Винниченка


  Маючи неабиякий хист до музики і співів, Еля з дитинства мріяла про сцену. Навчаючись у коледжі, крім освоєння музичних інструментів, дівчина з захватом виступала у театральному гуртку «Натхнення». А пізніше, ставши студенткою університету, продовжила активну участь у різноманітних концертних заходах.
  Любов до театру і непереборне бажання поєднати своє життя зі сценою спонукали Елеонору до пошуку бажаної вакансії. Дізнавшись, що у нашому театрі звільнилася посада педагога, вирішила спробувати. І у неї вийшло.
   Вже у листопаді 2019 року, чарівній і запальній ведучій аплодували наші юні і дорослі глядачі.
А під час подальших зимових свят Еля випробувала себе і в якості актриси, гідно виконавши ролі Снігуроньки, королеви Ельзи, Зоревії, П’ятачка, Пеппі Довгоїпанчохи, Ягуні, леді Баг та цукерочки Монпансьє".
  Крім того, нещодавно Елеонора втілила ще один свій задум, організувавши чудовий майстер-клас з виготовлення ялинкових прикрас.
  Ми впевнені, що яскрава зовнішність, творча активність і наполегливість, працелюбність, цілеспрямованість і величезне бажання творити, допоможуть дівчині досягти будь-яких висот і втілити найпотаємніші мрії. Тож нехай так і буде! 
© 2009-2011. Ідолов Станіслав. Всі права захищені.
Rambler's Top100