Кіровоградський академічний обласний театр ляльок

Новини
                    Завдяки щиросердній людині


    Кілька місяців тому, у період осінньої негоди, на «Гостьову» сторінку театрального сайту написала мама однієї дівчинки, у садочок до якої завітав з виставою наш театр. Після слів подяки колективу, Юлія (так звали нашу дописувачку) звернулася з пропозицією організувати для вихованців будинку маляти виїзну виставу, щоб хоч трішки порадувати малечу і розрадити казкою  сірі будні обділених батьківською турботою дітей.
      Нам сподобалася пропозиція пані Юлії. Але, оскільки наш колектив часто приїздить у гості до вихованців інтернатних установ та дитячих будинків, ми знали, що на такий захід треба мати дозвіл від керівництва дитячої установи і необхідне приміщення для показу вистави. Тож, пояснивши ці нюанси і залишивши телефони для зв’язку, ми чекали на подальший результат. Проходили дні і тижні, але Юлія мовчала, і ми подумали, що це питання вирішити благодійниці не вдалося.
   А нещодавно Юлія Меланіч зателефонувала до театру… І саме сьогодні, завдяки небайдужості і активності молодої жінки, на перегляд вистави «Івасик-Телесик» до театру завітала дітвора з Кіровоградського обласного спеціалізованого будинку дитини. Після вистави малеча отримала ще й невеличкі гостинці - солодощі та соки.
   Ось такі у нас земляки! Нехай же не зубожіє рука, що подає!
April 14, 2016, 2:28 pm

Повернутись до новин
© 2009-2011. Ідолов Станіслав. Всі права захищені.
Rambler's Top100