Кіровоградський академічний обласний театр ляльок

Новини
                    УВАГА! КОНКУРС!
На виконання ст. 21 Закону України «Про культуру», відповідно до якої формування кадрового складу художнього та артистичного персоналу закладів культури здійснюється на конкурсній основі та відповідно до Порядку формування на конкурсній основі кадрового складу художнього та артистичного персоналу державних та комунальних закладів культури проведення конкурсу на заміщення вакантних посад художнього та артистичного персоналу закладів культури, затвердженого наказом Міністерства культури України від 01.07.2016 р., зареєстрованого в Міністерствіюстиції України 25 липня 2016 р. за №1029/29159  комунальний заклад «Кіровоградський академічний обласний театр ляльок» оголошує конкурс на заміщення вакантних посад (форма працевлаштування – контрактна):
- головний режисер (одна вакансія)
- головний художник (одна вакансія)
- помічник головного режисера (одна вакансія)
- артист-ляльковод  вищої категорії (одна вакансія)
- художник-оформлювач ігрових ляльок (одна вакансія)
- художник-бутафор (одна вакансія).

Головний режисер:  
Кваліфікаційні вимоги: повна вища освіта відповідного напряму підготовки. Післядипломна освіта в галузі управління. Стаж роботи за професією режисера-постановника в театрах ляльок не менше 3 років.

Головний художник:
Кваліфікаційні вимоги: повна вища освіта відповідного напрямку підготовки, післядипломна освіта в галузі   управління.. Стаж роботи за професією художника-постановника в театрі ляльок не менше 3-х років.

Помічник головного режисера: 
Кваліфікаційні вимоги:  вища освіта відповідного напрямку підготовки. Стаж роботи за професією артиста не менше 3-х років.

Артист-ляльковод вищої категорії  (чоловік):
Кваліфікаційні вимоги: вища  освіта відповідного напрямку підготовки. Стаж роботи за професією артиста-ляльковода І категорії не менше 3 років.
Спеціальні кваліфікаційні вимоги: Яскрава творча індивідуальність, висока професійна майстерність, володіння всіма елементами внутрішньої та зовнішньої техніки акторської майстерності,  виконання відповідальних, у тому числі головних,  ролей у виставах театру, широке визнання публіки, добре володіння технікою ляльководіння.
 
Художник-оформлювач ігрових ляльок: 
Кваліфікаційні вимоги: Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр); для магістра, спеціаліста — без вимог до стажу роботи, для бакалавра — підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією художника не менше 3 років.

Художник-бутафор:
Кваліфікаційні вимоги: Повна або базова вища освіта відповідного напрямку підготовки та стаж роботи за професією художник  не менше 3-х років.

Бажано: претенденти на участь в конкурсі мають право подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (копії документів про підвищення кваліфікації, присвоєння наукового ступеня або вченого звання, почесного звання, характеристики, рекомендації, публікації, інформаційні матеріали про творчі досягнення за останні три роки, репертуар, список поставлених вистав, зіграних ролей, виконаних номерів, відомості про державні нагороди, лауреатство у конкурсах, фестивалях, рецензії, відгуки, фотографії сцен з вистав, СD та DVD-записи тощо).

Адреса, за якою подаються документи: 25006, м.Кропивницький, вул. Преображенська, 3,  тел. для довідок: (0522) 24-28-92, факс (0522) 24-28-92, електронна адреса:  puppet-kr@i.ua
Кінцевий строк подання документів: 21.11.2017 р.
Перелік документів, що подаються претендентами для участі у конкурсі, та вимоги щодо їх оформлення:
• заява про участь у конкурсі у довільній формі;
• особовий листок з обліку кадрів, заповнений в установленому порядку, із вклеєною фотокарткою;
• копія документа, що засвідчує особу;
• витяг з трудової книжки (за наявності);
• копія документа про освіту за відповідною спеціальністю.
Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент.
Оформлені неналежним чином документи до розгляду не приймаються.
Працівники, які знаходяться в трудових відносинах з  КЗ «Кіровоградський академічний обласний театр ляльок»  та беруть участь у  конкурсі,  подають  до  конкурсної  комісії  тільки  заяву  про  участь у конкурсі.
Конкурс відбудеться за адресою: м.Кропивницький, вул.Преображенська, 3,
Дата і час: 22 листопада 2017року (два етапи в один день):
-  1 етап (розгляд документів)  - о 10.00 год.
-  2 етап (ознайомлення з професійними даними учасників конкурсу) - о 12.00 год.
    (початок реєстрації претендентів – о 9.30 год.)
КЗ «Кіровоградський академічний обласний театр ляльок» переможців конкурсу житлом не забезпечує.
Витрати на проїзд та проживання – за рахунок претендентів.
October 31, 2017, 5:04 pm

Повернутись до новин
© 2009-2011. Ідолов Станіслав. Всі права захищені.
Rambler's Top100