Кіровоградський академічний обласний театр ляльок

Новини
                    Відзнаки до свята
  Вільно видихнувши останню напругу після прем’єри, учора, 27 березня, у Міжнародний день театру, ми нарешті влаштували собі святкову програму з нагоди професійних свят. Поки частина колективу грала зранку для вихованців міського дитячого садочка виїзну виставу «Хитре Лисеня», усі інші готувалися до привітань та святкування.
   Спочатку, Валентина Животовська, директор департаменту культури, туризму та культурної спадщини ОДА, разом з Григорієм Педьком, директором театру, привітали наших театралів зі святами і новими творчими досягненнями, а потім вручили грамоти
і подяки працівникам. Серед відзначених була і бойова акторська трійця – Інна Марченко, Максим Борисов та Іван Кучерук, які ледве встигають крутитися між гастролями, стаціонаром, репетиціями та іншими творчими театральними заходами і процесами. Молодці! Дійсно заслужили!
   Концертну програму для нас підготували учасники самодіяльних колективів центру дитячо-юнацької творчості «Юність», яким нині керує Віктор Савицький, наш давній друг і колишній директор драматичного театру ім.М.Кропивницького. Своїми старанними виступами діти створили гарний святковий настрій, за що ми їм дуже вдячні.
   А потім, як годиться, наша дружна театральна родина зібралася за святковим столом. Поспівали, потанцювали, повеселилися, пожартували… Одним словом,  відсвяткували! 
March 28, 2018, 3:48 pm

Повернутись до новин
© 2009-2011. Ідолов Станіслав. Всі права захищені.
Rambler's Top100