Кіровоградський академічний обласний театр ляльок

Новини
                    Привітали малечу з Днем захисту дітей
 Три дні поспіль наш колектив проводив заходи з нагоди Дня захисту дітей.   З виставами і розважальними програмами ми побували в дошкільних закладах міста, у Знам’янському будинку-інтернаті, в смт. Смоліне та с.Суботці.
   Під час міських святкувань, які проходили у Ковалівському парку, провели творчу зустріч з відвідувачами і познайомили малечу з різними казковими персонажами та секретами їх народження і керування.
  У театрі відбувся показ вистави з ростовими ляльками «Чу-чу-чу…Бережіться Пікачу!» Н.Педько для підопічних соціальних служб.
 Загалом на святкових заходах побувало понад дві з половиною тисячі маленьких мешканців області.
  Для наших постійних глядачів велика розважальна програма відбулася у театрі 2 червня. Протягом двох годин діти грали з забавними клоунами, взяли участь у веселих перегонах юних кухарів, у шоу-змаганні з мильними бульбашками, у конкурсі малюнку «Моя улюблена вистава»; сфотографувалися на королівському троні, а після перегляду казки – з її героями, фіксиками та Пікачу.
  Нагороди і подарунки отримали переможці конкурсу "Кращий глядач сезону" -  Марійка Чудна та Михайлик Нестеренко. Гарні призи веселуни вручили і юним художникам.
  Впродовж усього заходу, наші майстри аквагриму (художники Ганна Додатко і Станіслав Стогодюк) перетворювали дітвору на казкових метеликів та різних кумедних звіряток.
  На завершення святкової програми малечу почастували морозивом.
 Додому і маленькі, і дорослі глядачі розходилися з гарним настроєм і позитивними емоціями. Значить, свято вдалося. 

June 5, 2018, 3:34 pm

Повернутись до новин
© 2009-2011. Ідолов Станіслав. Всі права захищені.
Rambler's Top100