Кіровоградський академічний обласний театр ляльок

Новини
                    Прощавай, XLI-е!
 Закінчився вересень, а з ним і чергове XLI-е Всеукраїнське свято театрального мистецтва «Вересневі самоцвіти». Не будемо розповідати про виступи драматичних колективів, які проходили на сцені клубу  заводу «Червона Зірка»,  де, на жаль, у зв’язку з тривалою реконструкцією власної «домівки”, тепер квартирує й сам колектив Кіровоградського академічного українського музично-драматичного театру
ім. М. Кропивницького. Розповімо про своє, рідне.

  Як і планувалося, у міні-фестивалі в рамках свята взяли участь колективи лялькарів із Запоріжжя, Черкас та Кривого Рогу (миколаївці, на жаль, не змогли приїхати). Першими своє мистецтво демонстрували запорожани. Мабуть, уся малеча чудово  знає  казку
про Червону Шапочку Шарля Перо, але побачивши  на сцені  кумедних героїв вистави «Ще раз про Червону Шапочку» за п’єсою С.Єфремова та С.Когана у казкових декораціях, глядачі затаїли подих, щоб не пропустити жодної репліки. Цікава історія, майстерно розіграна талановитими  акторами, дуже сподобалася і нам, і глядачам.
 Оригінальну сценічну версію п’єси Г.Усача та Ю.Чеповецького «Я-курчатко, ти-курчатко»
з популярним  музичним оформленням та неймовірно динамічним темпом виконання представили наші найближчі сусіди – черкащани.  Цінність родинних стосунків, співчуття до близьких та щира дружба – головні принципи казки, які глядачі добре запам’ятали.
  Вечірню програму  продовжила вистава для дорослого глядача «Собаче серце» за твором М.Булгакова, яку з незмінним успіхом, судячи з реакції присутніх у залі, зіграли кіровоградські  лялькарі.
  Наступний день розпочався нашою прем’єрою  “Сонечко та сніговички» за п’єсою О.Веселова . Добра казка у виконанні Олени  Бєляєвої, Максима Борисова та Світлани Радзіховської , не дивлячись на справжню осінню негоду, зібрала у залі достатньо прихильників театрального мистецтва. Сумна доля  сніговичків, які щоразу рятували від голоду та холоду зустрічних звірят,  зачепила найніжніші дитячі душі і викликала неймовірну хвилю співчуття.
    А чудова казка «Півник і Соняшник» за п’єсою К.Мєшкова, яку запропонували криворізькі колеги, вразила глядачів своєю добротою. До речі, саме цього дня  актор  Криворізького театру Сергій Лисаченко, який є і художником-постановнико
м  вистави,       відзначав свій День народження. До привітань колег із задоволенням долучилися і глядачі. Єдина прикрість, за що ми приносимо вибачення своїм колегам,  - затримка початку вистави у зв’язку з запізненням великої кількості школярів,  які  після смачного обіду довго добиралися до театру.  
   Екскурсії до обласного художнього музею, меморіального музею М.Кропивницького та музею-заповідника І.Карпенка – Карого «Хутір Надія» склали розважальну програму  учасникам свята.    
   Ми вдячні нашим колегам за гарні вистави і добросусідські відносини. Будемо чекати вас наступного року.
October 4, 2011, 9:37 pm

Повернутись до новин
© 2009-2011. Ідолов Станіслав. Всі права захищені.
Rambler's Top100