Кіровоградський академічний обласний театр ляльок

Наш театр
    
                    Шарій Оксана Валеріївна
  Головний художник

Народилася 14.10.1972 року у Кіровограді.

Освіта: Технічне училище – художник-оформлювач.

У театрі – з жовтня 2008 року. Творчу активність і невгамовність отримала у спадщину від двоюрідної бабусі, Махоріної Віри Іванівни, колишнього директора нашого театру.

Має веселу вдачу і  «золоті руки». Будь-який клаптик тканини,  грудочку тіста, гілочки лози, паперові смужки перетворює у справжні шедеври. Для гостей, що приїздили до театру на святкування 70-річного ювілею, наша неперевершена майстриня виготовила  чудові подарунки у вигляді веселого символу театру малючка-Степовичка, після чого дизайн і виготовлення усіх сувенірів з упевненістю доручали Ксенії. Після закінчення ремонту малого фойє, Оксана здійснила його декоративне оформлення. Крім того, майстриня дуже професійно малює маслом і гаптує. Захоплювалася квілінгом та розписом весільних пляшок, виготовленням виробів з солоного тіста, плетінням з паперових трубочок, прикрас із джгута. Восени 2017 року оформила дивовижними квітами театральне фойє.
 Як художник-оформлювач дебютувала у новорічній виставі "Чарівні дива новорічної ночі"(грудень 2010 року), а у вересні 2011 року отримала заслужену подяку за сценографію до вистави "Сонечко і Сніговички" О.Веселова. Найбільше захопливих відгуків отримала на адресу сценографії до вистави "Новорічний зорепад"Н.Педько, прем'єра якої відбулася у грудні 2011р. Стала художником ляльок до вистави "Таємнича знахідка" Н.Педько (2012р.), навесні 2013-го  здійснила сценографію до вистави "Ведмідь-рятівник" Є.Гімельфарба, а влітку - оригінальну сценографію до вистави "Бука" М.Супоніна. Для вистави "Зачаровний дарунок" Н.Педько (2013р.) розробила дизайн костюмів. Восени 2014 року створила казкову сценографію до вистави "Вовк і семеро козенят" О.Ємельянової, взимку 2015-го - до вистави "Веселий дивограй"Н.Педько, а у 2016 році - сценографії до вистав "Дюймовочка" В.Бугайова і "Бережіться Пікачу!"Н.Педько. Сценографію до вистави "Хитре Лисеня" В.Павловскіса здійснила навесні 2017 року, а у грудні вигадала дивовижне сценічне рішення для вистави "Пригоди у крижаному королівстві" Н.Педько.
  До професійного свята (2013р.) організовувала у театрі виставку власного доробку. Мріє продемонструвати своє мистецтво на персональній виставці і не тільки у рідному місті.
© 2009-2011. Ідолов Станіслав. Всі права захищені.
Rambler's Top100